Kłamca

 

klamca1 klamca2 klamca3 klamca4

 

 

 

 

 

 

 

KSIĄŻKA

Jak polecić dobrą książkę, żeby nie popaść w patos? Używać wiele przymiotników? Opisywać historię zachwycając się jej dynamiką i zwrotami akcji?

A może po prostu uznać, że jeśli komuś podoba się to, co czytało się wcześniej, to i tym razem nam uwierzy w polecenie?:) Więc kiedy mniej znaczy więcej, a dobre po prostu się broni, recenzenci mają uproszczoną robotę, mogą się zamknąć w dwóch akapitach i pójść na lody.

O czym jest Kłamca? Na świecie ścierają się różne siły, bogowie różnych religii, aniołowie, jest nawet Święty Mikołaj. A w środku tego całego chaosu ON – Loki. Twardy, manipulator, chodzący swoimi ścieżkami, handlujący swoimi usługami cyngla i jak na prawdziwego Brudnego Harrego przystało – o kochliwym sercu.

To nie jest pozycja na słodko, jest konkretnie, zabawnie, szybko i ciekawie.

Bardzo interesującą postacią, jest sam autor. Jakub Ćwiek, który nie ukrywa, że w swoim życiu próbował wiele (np. opisując bójki napewno wie co pisze:)), był i jest bardzo oddaną osobą dla ruchu fanowskiego książek fantasy, pomaga też przy organizacji konwentów, angażuje się i w działalność charytatywną i często jeździ do swoich fanów do małych miasteczek. Jest ogromnym fanem serialu Firefly i naprawdę aktywnie prowadzi ruch fanowski dla niego w Polsce (https://www.facebook.com/BrowncoatsOfPoland?fref=ts). Działając w ramach tego ruchu napisał, razem z dwoma innymi autorkami, książeczkę dla dzieci Świetlik w ciemności (http://swietlikwciemnosci.pl/o-autorach).

Jakub Ćwiek

Kłamca – 4 części

Kłamca: Kłamca 1 [Jakub Ćwiek]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

Strona www autora: http://www.jakubcwiek.pl/

Facebook autora: https://www.facebook.com/JakubCwiek?fref=ts

Piosenka Loki:

A tutaj jedna z prac nagrodzona w konkursie na rysunek przedstawiający Lokiego: 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s