Polowanie na Robale – gra

GRA od 2 do ile chcecie osób i przy każdej liczbie się sprawdza. Z serii, jak ja to mówię, insektowo – robalowych, bo nie wiem co w tym jest, ale gry typu Świnki, Karaluchy, Muchy, Rój i dzisiaj Robale moją w sobie ten nieodzowny urok:)

Ta, jak zresztą wiele super gier, polecone przez kolegę – Konri ani na chwilę nie ustawaj w swoich poszukiwaniach gry idealnej! Proszę!:)

Mechanika? Prosta do bólu – rzucacie kośćmi żeby zdobyć jak najwięcej robali, odkładacie za każdym rzutem kości identyczne i Wy decydujecie kiedy powiedzieć pass…

Tak proste, że prościej nie może być, a wciąga jak niejedno kasyno.

Najlepsza rekomendacja? Nie spodziewacie się!:):) Moja mama, która generalnie w gry nie gra, trzymała raz tatę (myśmy padli) do 3:00 nad ranę, aż w końcu wygrała! hahaha tata był na drugi dzień wykończony, a ona jak rzadko w skowronkach.

W tę grę gra każdy, od małego do dużego. Moje kości od nadmiaru użycia się już ścierają, a i tak się nie nudzi!

Gra mieści się w średniej wielkości woreczku, więc mogę mieć ją bez problemu ze sobą.

Kiedy stosować? Najlepiej na początku imprezy, na przełamanie lodów. Sprawdza się też jeśli macie osoby, które w gry nie grają, a chcecie wciągnąć je do zabawy.

W końcu w każdym z nas siedzi coś z hazardzisty… :]

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Polowanie na Robale – gra

  1. Oczywiście, że szukam gry idealnej, ale łudzę się, że takiej nie znajdę bo tak naprawdę najfajniejsze w tym wszystkim jest to szukanie… 🙂 a dźwięk robali porównać mogę do zapachu unoszący się na torze żużlowym – nie da się zrozumieć jeśli się nie spróbowało zagrać tak jak nie da się zaznać zapachu Żużla nie będąc nigdy na stadionie. Polecam jedno i drugie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s